Dlaczego warto kupić iPhone 13 Pro?

Ponieważ między iPhone’em 13 Pro a iPhone’em 13 Pro Max nie ma szczególnych różnic, poza wielkością ekranu, połączymy te modele w jedną całość. Jest to chyba najtrudniejszy fragment materiału, gdyż trzeba postarać się znaleźć żelazne argumenty, które mogą skłonić do zakupu tych urządzeń. Postarajmy się to zrobić.

Elitarny klub iPhone’a

Głównym pytaniem, na które wielu nabywców iPhone’a zna dokładnie odpowiedź, jest to, że nie są tacy jak inni ludzie i mogą sobie pozwolić na zakup bardzo drogiego smartfona. Produkty Apple zawsze były w segmencie premium, ale teraz jest to czysty, niekłamany luksus ze wszystkim, co się z tym wiąże. iPhone 13 Pro /Pro Max kosztuje co najmniej dwa razy więcej niż jego odpowiedniki (choć nadszedł czas, aby przybrać pozę miłośnika iPhone’a i ogłosić, że nie ma i nie może być odpowiedników).

Kupowanie iPhone’a jest w porządku, jeśli robisz to corocznie, aby pokazać, że masz pieniądze, nie walczysz i możesz sobie na to pozwolić. W tym przypadku wybór zawsze pada na starszy model Pro Max, ponieważ jego wartość jest maksymalna. Jest to targowisko próżności, w którym ludzie uczestniczą z własnej woli. W takich działaniach nie ma żadnej racjonalności.

Stary dobry iPhone z dobrze znanym interfejsem

Świat nie jest czarno-biały, a wśród nabywców najnowszego iPhone’a jest wielu całkiem rozsądnych ludzi, którzy nie afiszują się ze swoim urządzeniem, a zamiast tego kupują je, aby zastąpić stare, nie co roku, ale co kilka lat. Racjonalność ich podejścia jest oczywista, są przyzwyczajeni do interfejsu, oprogramowania, wiele rzeczy robią na maszynie – dla nich oznacza to wygodę platformy jako całości, z której nie chcą rezygnować.

Siła przyzwyczajenia to wspaniała rzecz. Tylko coś poważnego może skłonić człowieka do zmiany przyzwyczajeń, w świecie iPhone’ów jest to niewielka liczba zdarzeń, a brak ładowarki w zestawie na pewno nie jest jednym z nich. Podwyższona cena staje się czynnikiem blokującym, ale nie dla wszystkich.

Co najważniejsze, wszystko w iPhone 13 Pro jest znajome i po prostu nie znajdziesz żadnych znaczących zmian w porównaniu do poprzednich modeli, w rzeczywistości nie ma żadnych. Co oznacza, że jest to stary dobry iPhone, na którym nie trzeba się przekwalifikowywać i uczyć niczego nowego. I jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż Android, gdzie liczba funkcji jest zauważalnie większa, a wiele z nich jest po prostu niepotrzebnych dla posiadacza iPhone’a.

120Hz dla wyświetlacza, płynny interfejs

Wyświetlacz obsługuje teraz 120 Hz, co oznacza płynniejszy interfejs i należy się z tego cieszyć. Płynniejszego interfejsu nie da się osiągnąć za pomocą samej częstotliwości procesora, więc przejście na 120 Hz jest właściwym posunięciem, lepiej późno niż wcale.

Niebieski kolor obudowy

Moda jest istotną kwestią przy wyborze iPhone’a, gdyż ważne jest nie tylko posiadanie najnowszego modelu tego telefonu, ale również odpowiedniego koloru urządzenia. W tym sezonie jedynym słusznym kolorem jest iPhone 13 Pro Sierra Blue (kiedyś był to Pacific Blue). Nikt nie był w stanie stworzyć tak fajnego koloru, zakochujesz się w nim od pierwszego wejrzenia, jest boski.