Nowoczesny monitoring domu dzięki zewnętrznym kamerom bezprzewodowym

Łatwy dostęp do elektroniki i coraz bardziej przystępne ceny sprawiają  że monitoring nie jest już domeną firm i bogatych rezydencji. Coraz częściej takie rozwiązania spotka się w zwykłych domach jednorodzinnych czy nawet domkach letniskowych.

Dlaczego warto zamontować monitoring?

Najczęściej kamery monitoringu montuje się po to, by chronić swoje mienie. Z jednej strony ma zniechęcić potencjalnych złodziei do kradzieży czy włamania. Kamery bezprzewodowe zewnętrzne montuje się zwykle w celach prewencyjnych. Z drugiej strony posiadany monitoring może pomóc ująć sprawcę kradzieży roweru z podwórka, ale również znaleźć winowajcę zniszczenia mienia – czy to szyby wybitej przez dziecko sąsiadów, czy uszkodzenia płotu przez nieostrożnego kierowcę.

Dostępne rozwiązania 

W zależności od celów i preferencji dziś można wybrać kamery bardzo widoczne, lub takie których niewprawione oko nie zauważy. Dzięki postępowi technicznemu dziś założenie monitoringu nie wymaga ciągnięcia po podwórku kilometrów kabli i zatrudnienia fachowców.  Kamery bezprzewodowe zewnętrzne można z łatwością zamontować i uruchomić samemu, choć oczywiście nadal można skorzystać z usług specjalizującej się w tym firmy. 

Kamery monitoringu mogą nagrywać obraz przez cały czas, ale montując je łącznie z czujnikiem ruchu można ustawić, że nagrywanie włączy się tylko w określonych okolicznościach. Do wyboru są kamery stałe obrotowe, zwykłe i na podczerwień, która pozwala nagrywać w nocy. Do tego instalując nowoczesne kamery można mieć z nich podgląd z dowolnego miejsca na świecie, nawet z komórki.

Oferta sprzedażowa kamer monitoringu dostępna pod adresem: https://sklep.gkpge.pl/kamera-zewnetrzna-bezprzewodowa

Comments are closed.