Jaki Office wybrać dla jednoosobowej firmy

Office 2019 dla firm – wejdź i zobacz w Sklep Centrum XP – całkowicie zrewolucjonizował tradycyjne prowadzenie firm i drobnych przedsiębiorstw. Oferowane w pakiecie programy pozwoliły bowiem na tworzenie dokumentów i arkuszy, które kiedyś tworzyło się ręcznie i było przy tym niemało pracy. Obecnie jest to bardzo łatwe i przyjemne zadanie i nawet samo przechowywanie danych dokumentów odbywa się online więc fizycznie ich nie widzimy co wypiera opcję dostania się poufnych danych w ręce niepowołane.

Office 2019 dla firm jednoosobowych

Osoby, które prowadzą własną działalność samodzielnie, również powinny zaopatrzyć się w pakiet programów i narzędzi jakie oferuje Microsoft. Jednak mogą wybrać full opcję, która funkcjonuje tylko na jednym komputerze z możliwością zmiany raz na 3 miesiące. Plusem takiego pakietu jest zdecydowanie większa ilość miejsca w chmurze do przechowywania poufnych danych, a także dożywotnia licencja. W innych pakietach musimy co roku ją dokupować, bo jest ważna tylko 12 miesięcy.

Dla jednoosobowej firmy najlepsza będzie opcja z większą pamięcią i dożywotnią licencją. Dany użytkownik otrzymuje dodatkowo możliwość aktualizacji programów za darmo jak tylko pojawi się takowa opcja przez co używanie narzędzi staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Osoba, która samodzielnie prowadzi własną działalność ma bardzo wiele obowiązków i mało czasu więc bardzo ważne jest żeby używane programy robiły jak najwięcej zadań za użytkownika. Office 2019 dla firm i programy się w nim znajdujące są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze.

Comments are closed.