Evolis Zenius Classic

Drukarka do kart Zenius

Niektóre biura potrzebują mieć na miejscu urządzenia do personalizacji kart plastikowych. Jeśli tylko karty te maja standardowe wymiary i gładką powierzchnią to drukarka Evolis Zenius Classic świetnie sobie z nimi poradzi.

Personalizacja drukarką do kart


Karty dostępu lub lojalnościowe, karty zbliżeniowe lub magnetyczne, czy też legitymacje plastikowe – to tylko niektóre z rodzajów kart, jakie mogą być spersonalizowane w drukarce kart plastikowych. Oferująca jednostronny druk kolorowy lub monochromatyczny drukarka dzięki funkcji „edge to edge” nie zostawi mało estetycznych białych linii przy brzegu i będzie w stanie zadrukować dokładnie całą powierzchnię plastikowej karty.

Druk odbywa się dzięki barwiącym taśmom, a wsuwana z przodu urządzania karta znika na stosunkowo krótki czas, jaki potrzebny jest do wykonania zadania.

Cena i konserwacja Zenius Classic


Na tle innych drukarek tego samego typu Evolis Zenius Classic wydaje się mieć niezwykle atrakcyjną ceną – i tak jest w istocie. Dodatkowo kuszący jest fakt, że jest mało awaryjna i nie wymaga skomplikowanej konserwacji.

Specjalny zestaw narzędzi potrzebnych do czyszczenia drukarki wraz z instrukcja użytkowania zapewni odpowiednią okresową opiekę właściciela, który dbając o drukarkę będzie mógł być pewny, ze posłuży mu zdecydowanie dłużej, niż gdyby pozostawił ja bez cyklicznego czyszczenia. Regularna konserwacja sprzętu z reguły zapewnia jego dłuższą żywotność.

Comments are closed.